MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI



 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 ANETARET E BASHKIMIT KOMBETAR SHQIPTAR

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: ANETARET E BASHKIMIT KOMBETAR SHQIPTAR   9/11/2009, 20:01

A JENI TE GATSHEM TE NDIHMONI ATDHEUN TUAJ ?
A JENI TE GATSHEM TE MBLIDHEMI BASHK PER TE DISKUTUAR TE ARDHMEN E ATDHEUT TONE?
KTU JEMI POTHUAJSE 60 ANETARE ,SIKUR TE KEMI NJE IDE TE PERBASHKET DO JET NJE ARRITJE E MADHE.
PRES PERGJIGJEN TUAJ.


ALDO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ushtari i shqiponjes

avatar


MesazhTitulli: ushtari i shqiponjes   9/12/2009, 13:44

un bej gjithcka per te ndimuar te perkrah atdheun tim dhe patriotet e mi cfar duhet te bejm ne qytetaret e thjesht per te forcuar dhe te ndimuar sa me shum atdheun ton????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ANETARET E BASHKIMIT KOMBETAR SHQIPTAR
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: DISKUTIME-
Kërce tek: