MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 filma shqiptar dhe te huaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 03:49

ne ket tem mund te postoni adresa filmash si ne gjuhen shqipe dhe te huaj, un personalish nuk njoh adresa ne gjuhen ton nese ju njihni ndo nje adres mund ta postoni ne ket tem me titullin e fimit, un po e nis i pari ket tem me filmin e rij te terminetorit ne gjuhen italjane nese keni ndo nje pyetje ose problem me pamjen e filmit mund ta drejtohenini tek tema "pyetje dhe pergjigje" ne te cilen do mundohem te ju ndihmoj, ne ket tem nese keni deshir mund te beni dhe ndo nje kerkes per ndo nje film nga ju i pelqyer mbase ndo njeri nga ne mund ta sjell ne forum

titulli: terminator salvation
gjuha: italisht

megaupload.com E9PN9V8W (megaupload)

http://www.megavideo.com/?v=WAYKJS80 (megavideo)
http://www.megavideo.com/?v=O7PXD00F

http://www.movshare.net/video/4439iegoac95o (movshare)

http://www.supernovatube.com/human.php?viewkey=2591da33b2d4353096a4 (supernova tube)

http://www.wisevid.com/gateway.php?viewkey=b058fa073122d13123c0 (wisevid)

duckload.com/divx/XAVJMUKFQ82HO9SB.html (youland)

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 04:43Edituar për herë të fundit nga Agroni në 6/15/2009, 05:22, edituar 3 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 04:54titulli: blow (italisht)

http://www.megavideo.com/?v=PO7H1MCZ (megavideo)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 05:01titulli: scarface (italisht)

http://www.megavideo.com/?v=PRERJDQU (pjesa par)
http://www.megavideo.com/?v=UBS69VE0 (pjesa dyt) megavideo


Edituar për herë të fundit nga Agroni në 6/11/2009, 06:55, edituar 3 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 05:08titulli: armiku publik n.1 istinkti vrases (italisht) serija par

http://youload.to/c4N493FYZ6NMXCQZL.html (youland)
http://www.movshare.net/video/49fc94c6427c6 (movshare)titulli: armicu publik n.1 arratisja (italisht) serija dyt

http://www.megavideo.com/?v=XQA7WVF2 (pjesa dyt) megavideo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 05:30titulli: il padrino serit 1, 2 dhe 3 (italisht)

http://www.megavideo.com/?v=Z3JGXSWI (1) megavideo

http://www.megavideo.com/?v=2AP310GB (2) megavideo

http://www.megavideo.com/?v=A5JZB0KN (3) megavideo


Edituar për herë të fundit nga Agroni në 6/15/2009, 11:34, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 05:41titulli: alpha dog (italisht)

http://www.megavideo.com/?v=UDS5657Q (megavideo)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 05:46titulli: alexander (italisht)

http://www.megavideo.com/?v=HBMIZQ8M (megavideo)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 06:01titulli: schindler's list (italisht)

http://megavideo.com/?v=MCCERQEA (pjesa par)

http://megavideo.com/?v=OII09TVZ (pjesa dyt)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/11/2009, 06:39titulli: carlito's way (italisht) 1993

http://www.megavideo.com/?v=SUM17LXT (megavideo)

carlito's way (italisht) 2005

http://www.megavideo.com/?v=4P96M0OU


Edituar për herë të fundit nga Agroni në 6/15/2009, 11:33, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/13/2009, 23:54

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   6/14/2009, 08:08

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   7/7/2009, 22:24

Skanderbeg (2009) dokumentar

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: filma shqiptar dhe te huaj   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
filma shqiptar dhe te huaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARTI SHQIPTAR :: KINEMATOGRAFIA SHQIPTARE-
Kërce tek: