MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 pyetje dhe pergjigje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: pyetje dhe pergjigje   6/11/2009, 03:23

nese keni ndo nje pyetje o problem mund ta postoni ne ket tem ne te cilen do mundohemi te ju japim nje pergjigje ose zgjedhje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
besart

avatar


MesazhTitulli: Re: pyetje dhe pergjigje   3/23/2010, 23:32

Qysh jeni vesh n vitin1930 shka o kan moda
qfar kozmetike
kan perdor
plakat e sodit
qysh jan vesh kur jan kan trea
plakat sod qe ji kan ka 80 90 vjet
qysh jan vesh
kur i kan
pas
18 vjet
pak pa u martu
qfar kpuca
kan majt
qysh i kan majt
flokt
a i kan
ngjyros flokt bijuteri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
pyetje dhe pergjigje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RREGULLORJA :: TE NDIHMOJME NJERI TJETRIN-
Kërce tek: