MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?   4/14/2009, 21:12

DESHMITAR SERB KANE DESHMUAR PER SHUME KRIME TE BERA NGA EPRORET E TYRE NE KOSOVE,NJE NGA KETO KRIMINEL ESHTE NENA STOJKOVIC?
A DUHET TE VDESE KY NJERI PER KRIMET DHE PERDHUNIMET E KRYERA??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?   4/14/2009, 21:19

per mendimin tim jo veq ato te luftes se kosoves por te gjith trathtaret e adheut dhe ato qe kan derdhur gjak shqiptari
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?   4/14/2009, 21:22

per ato krime qe kan bere as zoti vete nuk te fal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?   4/23/2009, 15:27

jo ,duhet te torturohen ihere e mire pastaj ti fusin ne cmendi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kristo ballauri

avatar


MesazhTitulli: Re: A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?   10/15/2009, 18:14

Jo per tu treguar hakmarres por te drejte per te gjitha padrejtesite qe i kane krye dhe vazhdojne te kryejne ndaj kombit ma te vjeter te ballkanit (Ilyrian). Sa per denim nuk ka rendesi cfare marrin, e rendsishme eshte qe kombi shqiptar po arrin aty ku ka meritu me qene, ne kry te te gjithe axhendes se ballkanit dhe te Evropes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A DUHET TE VRITEN KRIMINELET E LUFTES SE KOSOVES?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: POLITIKE-
Kërce tek: