MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 si esht gjendja e sherbimeve civile???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: si esht gjendja e sherbimeve civile???   4/14/2009, 12:15

si esht gjendja e sherbimeve civile siq jan zjarr fikesit???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: si esht gjendja e sherbimeve civile???   4/14/2009, 20:20

nuk kam pasur rastin te degjoj ndonjehere sirene zjarrfikesish ne shqiperi,por edhe ndoshta sepse nuk kemi pas shume nevoj ,sepse zjarret ndodhin zakonisht nga elektriciteti ose gazi por kur keto gjona mungojn???!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si esht gjendja e sherbimeve civile???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: DISKUTIME-
Kërce tek: