MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 cila esht friga e juaj???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: cila esht friga e juaj???   4/13/2009, 19:55

mua me frigeson te jetoj kot kjo esht friga e ime te merrij 50/60 vjeq duke i ber hije tokes te bej nje jet normale nje jet si shum vet qe shkojn e vin kjo esht ajo qe me frigeson te njejten pun po te njejtat gjera deri ne pleqeri mua me frigeson jeta e thjesht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: cila esht friga e juaj???   4/13/2009, 20:00

E MENDON TAMAM SI MU AGRON,TE JETOSH PER ASGJE ESHTE E FRIKSHME
KUR SHIKOJ NDONJEHERE PLEQT QE SHETISIN RRUGEVE BEJNE MUHABET DHE I KANE GJERAT E KUFIZUARA I THEM VETES QE NE ATE MOSHE SDUA TE ARRIJ ASNJEHERE ,DUA TE VDES PERPARA DHE ME LUMTURI ,TE VDES MBASI TI KEM PLOTESUAR DESHIRAT E MIA SE NUK KA KUPTIM ME VONE, EDHE UN I KAM VEN DISA QELLIME JETES SEPSE PA QELLIME ESHTE E KOTE TE JETOSH (TE PRESESH DITEN TJETER ESHTE E KOTE)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
cila esht friga e juaj???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: SHKENCAT SHOQERORE :: SOCIOLOGJI DHE SHOQERI-
Kërce tek: