MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 SHQIPERIA ,NENA JONE, NENA E TE PAREVE TANE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: SHQIPERIA ,NENA JONE, NENA E TE PAREVE TANE   4/13/2009, 17:10

KY VEND PLOT BUKURI ,PLOT VLERA DHE DASHURI,VENDI I TE PAREVE TANE ,VENDI I HERONJVE NDERKOMBETAR,VEND I SHQIPONJAVE,
ATY KU DO LEJME JETEN TONE PO TE JETE NEVOJA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: SHQIPERIA ,NENA JONE, NENA E TE PAREVE TANE   4/15/2009, 23:02

A eshte si NENA juaj ky vend? A do te jipni gjithcka per te?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SHQIPERIA ,NENA JONE, NENA E TE PAREVE TANE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: DISKUTIME-
Kërce tek: