MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 BASHKIMI KOMBETAR SHQIPTAR?

Shko poshtë 

SA TE GATSHEM JENI PER BASHKIMIN KOMBETAR SHQIPTAR??
-SHUME
90%
 90% [ 9 ]
-NORMAL
10%
 10% [ 1 ]
-PAK
0%
 0% [ 0 ]
-KUR KAM KOHE
0%
 0% [ 0 ]
-SME INTERESON
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 10
 

AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: BASHKIMI KOMBETAR SHQIPTAR?   4/12/2009, 20:44

SA JENI TE GATSHEM PER VENDIN TUAJ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: BASHKIMI KOMBETAR SHQIPTAR?   4/13/2009, 15:16

un votova i gatshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: BASHKIMI KOMBETAR SHQIPTAR?   4/13/2009, 17:50

EDHE UN I GATSHEM VOTOVA

PRES VOTAT NGA TE TJERET
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: BASHKIMI KOMBETAR SHQIPTAR?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
BASHKIMI KOMBETAR SHQIPTAR?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RREGULLORJA :: TE NDIHMOJME NJERI TJETRIN-
Kërce tek: