MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 KENGETARE TE FAMSHEM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: KENGETARE TE FAMSHEM   4/12/2009, 14:28

EMINEM


SHBA- Këngëtari Eminem rikthehet në skenë më një ambul të ri të titulluar “Relapse”. Kënga “We made you” është singëlli i parë që i paraprin daljes së albumit në muajin maj.
Rreperi që gjatë karrierës së tij ka shitur 70 milionë disqe, i mungon skenës prej 4 vitesh. Tashmë është sërish në dyqane me një këngë që ironizon botën e spektaklit.
Këtë herë në videoklipin e këngës, Eminem interpreton personazhe të ndryshme duke u tallur me Britney Spears, Jessica Simpson, madje edhe me Sarah Palin, guvernatorin e Alaskës.
Eminem ironizon edhe filma si “Star Trek” apo “Rainman” në të cilin interpretojnë Dustin Hoffman dhe Tom Cruise. (e.n/ansa/BalkanWeb)


IRONIKU ME I MADH NE BOTE,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
KENGETARE TE FAMSHEM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ARTI SHQIPTAR :: MUZIKE-
Kërce tek: