MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 rrefugjat ne shqiperi mir a keq???

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: rrefugjat ne shqiperi mir a keq???   4/9/2009, 07:53

un mendoj se ne shqiperi nuk ka mjaft vende pune per shqiptaret si do ket dhe per te tjer me cfar do merren ato, nuk kemi mjaft probleme, ne vet kemi shetitur neper europ dhe jo veq e kemi par se cfar bejn e me cfar merren te huajt ne vende per to te huaj, ju cfar mendoni per te huajt ne shqiperi mir apo keq, po rrefugjatve apo jo??? po qe shteti ti japi toka te huajve e ti japi gjithkujt pashaport shqiptare???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: rrefugjat ne shqiperi mir a keq???   4/9/2009, 13:18

refugjat ne shqiperi nuk ka shume por ka nga ata qe investojn ne shqiperi,
psh: ka italiane qe kane hapur rrobaqepsi ne durres dhe kan ber lek, sepse ne shqiperi nuk paguhen aq taksa sa ne itali,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
rrefugjat ne shqiperi mir a keq???
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: DISKUTIME-
Kërce tek: