MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 tanke te rend...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: tanke te rend...   4/2/2009, 01:33

merkava mk. 3... tank izraeljanEdituar për herë të fundit nga Agroni në 4/2/2009, 03:53, edituar 13 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: tanke te rend...   4/2/2009, 01:38

t90... tank rus

Edituar për herë të fundit nga Agroni në 4/2/2009, 03:04, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: tanke te rend...   4/2/2009, 01:53

leopard 2... tank gjermanEdituar për herë të fundit nga Agroni në 4/2/2009, 03:54, edituar 10 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: tanke te rend...   4/2/2009, 02:13

m1 abrams... tank amerikan
Edituar për herë të fundit nga Agroni në 4/2/2009, 03:05, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: tanke te rend...   4/2/2009, 02:32

c1 ariete... tank italjan
Edituar për herë të fundit nga Agroni në 4/2/2009, 02:40, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: tanke te rend...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
tanke te rend...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: USHTRIA SHQIPTARE DHE AJO E HUAJ-
Kërce tek: