MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   3/27/2009, 22:41

Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   3/29/2009, 08:59

bashkimi i te gjitha trojeve shqiptare ne nje shtet me nje flamur...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   3/29/2009, 13:50

me cfare flamuri ,me shqiponje te zeze apo me 6 yje si e kosoves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   3/29/2009, 14:23

Matrix shkruajti:
me cfare flamuri ,me shqiponje te zeze apo me 6 yje si e kosoves

flamuri nje ka qen e nje do mdtet e esht flamuri kuq e zi ai me yje nuk esht flamur e nese esht esht flamur serb e jo shqiptar pasi nuk ka lidhje me ne nuk qe ai flamuri per te cilin luftuan shqiptaret, qellimi i asaj pece esht qe te na ndaj se e din se kur jemi bashk nuk kan cfar na bejn se bashk jemi me te fort por keshtu si jemi te ndar veq vuajte do kemi kosovaret e di mir se cfar do te thot kjo gje sot ato jan te pavarur por toka te tjera end derllin gjak si epiri, malsija e macedonija ne duhet te bashkohemi qe te jemi te lir nje her e mir dhe per gjithmon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILDA

avatar


MesazhTitulli: cfare do te thote bashkim kombetar?   4/4/2009, 19:00

Bashkim Kombetar do te thote bashkimi i te gjith popullit pa dallim feje ,krahine edhe ideje ne nje te vetem .Ashtu si eshte mbledhur gjat lufterave te shumta ashtu duhet te mblidhemi edhe sot ndoshta per te kerkuar dicka me shum nga vetja ne rradhe te pare por edhe nga te tjeret sepse kur mblidhemi te gjith bashke asnje nuk do te perpiqet te na percaje .Nje popull te bashkuar qe lufton per te mbrojtur idealet e veta se percan dot asnje,e sidomos ne Shqiptareve qe jemi popull qe e kemi treguar brez pas brezi veten per karakterin tone kembengules edhe i kemi treguar te tjereve se gjerave i shkojme gjithmone deri ne fund duke marr ate qe kemi kerkuar dhe merituar .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   4/4/2009, 20:32

ILDA shkruajti:
Bashkim Kombetar do te thote bashkimi i te gjith popullit pa dallim feje ,krahine edhe ideje ne nje te vetem .Ashtu si eshte mbledhur gjat lufterave te shumta ashtu duhet te mblidhemi edhe sot ndoshta per te kerkuar dicka me shum nga vetja ne rradhe te pare por edhe nga te tjeret sepse kur mblidhemi te gjith bashke asnje nuk do te perpiqet te na percaje .Nje popull te bashkuar qe lufton per te mbrojtur idealet e veta se percan dot asnje,e sidomos ne Shqiptareve qe jemi popull qe e kemi treguar brez pas brezi veten per karakterin tone kembengules edhe i kemi treguar te tjereve se gjerave i shkojme gjithmone deri ne fund duke marr ate qe kemi kerkuar dhe merituar .

pajtohem me ju per gjith cfar that pasi bashkimi ben forcen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   4/4/2009, 20:35

do te bashkohemi me nje udheheqes ne krye
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Driniiiii

avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   4/6/2009, 00:03

Shqipetaret kudo qe jan kan nje flamur, i nderuar Matriks.
Flamuri i kosoves esht i ipunuar.
E per mendimin tim edhe kosova esht pjes e Shypenis deshen apo nuk deshen te huajt.
Shqiperia esht nje, ka nje gjuh, e nje Flamur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   4/6/2009, 00:05

shqipria eshte nje por eshte e percare zoti Drin edhe do te percahet edhe me shum po nuk beme gje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Driniiiii

avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   4/6/2009, 00:52

Matrix shkruajti:
shqipria eshte nje por eshte e percare zoti Drin edhe do te percahet edhe me shum po nuk beme gje


Neve na duhet nje unitet, ti lem inatet e teket, perqarjet jan intrigat e armikut i cili mundohet te na bei pik e pes.
Ne duhet te beim diq , ta vetdiesoim popullin, te ja kuitoim perqarsit, ti tregoim se vetum bashkimi eshte shpetim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   4/6/2009, 00:54

atehre na duhet nje parti apo jo,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Driniiiii

avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   4/6/2009, 01:06

Matrix shkruajti:
atehre na duhet nje parti apo jo,

Nje Parti ama jo me ilozione, nje parti per unitet, me prospiritet, qe nje her e pergjithmon te ju jep fund ndarjeve, e perqarjeve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   4/6/2009, 01:08

ai eshte qellimi,fjalen do ta mbajm,premtimet do ti japim nje nga nje dhe do ti zbatojm
fjala e shqiptarit si purteka e arit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Abea

avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   10/19/2009, 10:24

CDO SHQIPTAR SOT DUHET TJA BEJE KETE PYTJE VETES MENDOJ UNE

A ME SHUM TE VESHTIR E KAN PAS RILINDASIT TONE TE MERREN ME QESHTJEN KOMBETARE APO MA TE VESHTER E KEMI NA SOT ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Abea

avatar


MesazhTitulli: PATEJTER NA DUHET BASHKIMI   10/19/2009, 10:37

DUHET TI THEMI NE SY EDHE EUROPJANEVE SHUM MA KOLLAJ EDHE MA E NATYRSHME ESHTE TE BASHKOHET KOSOVA ME SHQIPERINE SE TE BASHKOHEN ME SERB E MAQEDON SEPSE SNA LIDH GJE ME ATA
NE BALLKAN NUK SHKON TE KRIJOHEN SHTETE ARTIFICJALE, KOSOVA SIPAS MENDIMIT TIM ESHTE SHTET ARTIFICJAL ASGJE ME TEPER, MBI 95 % JAN SHQIPTAR EDHE SHIFENI DOMOSDO DOJN TE NA BARAZOJN THUA SE JEMI 50 ME 50, SKA LOGJIK SKA ME EC KJO LOGJIK E MRAPSHT E EUROPES, DUHET TE NGULIM KEM NE KET DREJTIM OOOO BASHKIM KOMBETAR OOOO SKA ME KON I QET BALLKANI SEPSE SKA LOGJIK E NDAN NJE KOMB E BASHKON ME DIKE TJETER KJO ESHTE LOGJIK E MRAPSHT E EUROPJANEVE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   11/27/2009, 15:09

ngrihuni pra shqiptaret e kosoves prej gjumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare do te thote BASHKIM KOMBETAR?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: POLITIKE-
Kërce tek: