MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   3/31/2009, 21:04AEROPLANMBAJTESE


Edituar për herë të fundit nga Matrix në 4/1/2009, 19:40, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   3/31/2009, 21:06

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   3/31/2009, 21:09

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   3/31/2009, 21:11

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 17:15

tanksi abraham


Edituar për herë të fundit nga Agroni në 4/1/2009, 23:47, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 17:27

pss


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 17:45

FIM-92A, stinger
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 18:09

javelin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 18:29Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 18:30

MLRS


Edituar për herë të fundit nga Agroni në 4/1/2009, 19:03, edituar 4 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 18:34

ah-64d

Edituar për herë të fundit nga Agroni në 4/1/2009, 19:41, edituar 5 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 18:43Edituar për herë të fundit nga Agroni në 4/2/2009, 05:29, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 19:54

f 22


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 23:06

anti-tank milanEdituar për herë të fundit nga Agroni në 4/2/2009, 05:33, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   4/1/2009, 23:16

t-90 tank rusEdituar për herë të fundit nga Agroni në 4/2/2009, 00:03, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
FOTO MJETESH OSE ARMESH USHTARAKE
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: USHTRIA SHQIPTARE DHE AJO E HUAJ-
Kërce tek: