MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?   3/30/2009, 22:56

si mendoni ju forumiste,si eshte menyra me e mire per te arritur bashkimin kombetar?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?   3/30/2009, 23:09

un mendoj qe separi shqiptaret duhen te jen te gjith te nergjegjem se bashkimi esht menyra per ti dhen fun te gjitha padretesive qe ndollin ne trojet shqiptare... bashkimi esht bashkimi i gjith shqiptarve ne nje shtet bashkimi i te gjitha trojeve, te drejtat te barabarta shfutezimi i barabart i resorseve mbrojtje per cdo individ drejtesi...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?   4/2/2009, 00:21

duhet te ndisim e te merremi me politik, te formojm nje parti politike qe ka ket qellim, qe te merrim tek bashkimi kombetar... nje parti e formuar nga populli...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?   4/2/2009, 00:28

duhet te formohet nje parti por qe te kete vetem nje qellim te vetem,jo qe te meret me sherret e politikes ,
qe te kesh sukses ne dicka duhet te perqendrohesh tek dicka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dinosha

avatar


MesazhTitulli: Bashkimi   2/26/2010, 10:15

Pershendetje,
Mendoj se per t'u bere bashkimi kombetar se pari duhet te bashkohen mendjet shqiptare qe te diskutohen haptazi deshirat dhe menyrat e ecjes drejt realizimit. Do t'ishte mire qe iniciative e tille te merret nga ndonje parti politike ne vendlindje apo edhe ndoshta ndonje OJQ. Por ne mungese te tyre kete shpalosje publike mund t'a inicojne edhe OJQ ne mergim apo nga mergimi.
Do t'isha i lumtur po te mund te ndihmoj ne kete drejtim.
Shendet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si do ta arrijme BSHKIMIN KOMBETAR?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: POLITIKA E BASHKIMIT KOMBETAR :: POLITIKE-
Kërce tek: