MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 pytje/pergjigje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: pytje/pergjigje   3/30/2009, 22:11

nese keni ndo nje pyetje o problem ketu mund te merrni o te jepni nje pergjigje ose sgjedhje, ndihmojm njeri tjetrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: pytje/pergjigje   3/31/2009, 20:22

nederrimi i gjuhes behet tek (profili-preferencat-zgjidh gjuhen shqipe posht)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
pytje/pergjigje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RREGULLORJA :: RREGULLAT-
Kërce tek: