MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 prezantohuni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: prezantohuni   3/22/2009, 16:19

[b]prezantohuni te gjithe


Edituar për herë të fundit nga Matrix në 3/28/2009, 11:00, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
socratus

avatar


MesazhTitulli: Tungjatjeta   3/27/2009, 23:35

Tungjatjeta te gjitheve

Jam socratus 28 vjecar nga prishtina

Mirem me Design teologji dhe psikologji
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   3/29/2009, 08:57

pershendetje

un jam agroni, jetoj ne itali por tashi ndollem jasht, me pelqen te ulltoj e gjat veres te marr dill gjith diten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
denisi

avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   3/30/2009, 00:38

Pershendetje
Denisi,jetoj ne Durres,kam mbaruar shkollen e mesme Harry T. Fultz dega biznes,
vazhdoj fakuletin Ekonomik ne Tirane,viti 3, part-time,
punoj te Sigurimet Shoqerore Durres
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   3/30/2009, 00:40

denisi shkruajti:
Pershendetje
Denisi,jetoj ne Durres,kam mbaruar shkollen e mesme Harry T. Fultz dega biznes,
vazhdoj fakuletin Ekonomik ne Tirane,viti 3, part-time,
punoj te Sigurimet Shoqerore Durres

mirseerdhe deniso
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   3/30/2009, 01:04

denisi shkruajti:
Pershendetje
Denisi,jetoj ne Durres,kam mbaruar shkollen e mesme Harry T. Fultz dega biznes,
vazhdoj fakuletin Ekonomik ne Tirane,viti 3, part-time,
punoj te Sigurimet Shoqerore Durres

pershendetje denisi mir se erdhe ne forumin bashkimi kombetar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Driniiiii

avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   4/3/2009, 22:31

Une jam Driniiiii buroi ne Kosov ne Lum bashkohem me vllavin tim drinin e zi ne Fjerz na bshkangjitet edhe Valbona e cila na ben te fuqishem, ne Koman na kan ber nje barjer, e ne te hidhruar nga ajo barjer kemi formu liqenin e Komanit, dhe me nje udhe e dy pun beim edhe ndrieimin e populit, hahahah leshohem te posht dhe ne Shkodren e lasht na bashkohet Buna e nga Shkodra deri ne det jemi edhe me te fort, ne pranver mashtroim peshkun Krap e ja sjellim popullit,hahaha shum pasna shkru mos harroni ta lexoni.
Une jom lindur ne Kosov e rrit rrugve te evropes, si hobi kam mbledhjen e fotove te vjetra, e hobi im i dyt eshte levizia nga nje vend ne tjetri.
Aiiiiiiiiiiiiiiii roman pasna shkruar!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   4/3/2009, 22:34

Driniiiii shkruajti:
Une jam Driniiiii buroi ne Kosov ne Lum bashkohem me vllavin tim drinin e zi ne Fjerz na bshkangjitet edhe Valbona e cila na ben te fuqishem, ne Koman na kan ber nje barjer, e ne te hidhruar nga ajo barjer kemi formu liqenin e Komanit, dhe me nje udhe e dy pun beim edhe ndrieimin e populit, hahahah leshohem te posht dhe ne Shkodren e lasht na bashkohet Buna e nga Shkodra deri ne det jemi edhe me te fort, ne pranver mashtroim peshkun Krap e ja sjellim popullit,hahaha shum pasna shkru mos harroni ta lexoni.
Une jom lindur ne Kosov e rrit rrugve te evropes, si hobi kam mbledhjen e fotove te vjetra, e hobi im i dyt eshte levizia nga nje vend ne tjetri.
Aiiiiiiiiiiiiiiii roman pasna shkruar!


mire se erdhe o Drin, dhe u bashkangjite me token shqiptare
hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
likom

avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   4/4/2009, 12:16

Mireseerdha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   4/4/2009, 13:41

mireseerdhe ,shpresoj qe te interesoje bashkimi kombetar ashtu si na intereson neve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albania

avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   4/5/2009, 00:09

Mirese ju gjeta ne kete forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   4/5/2009, 00:10

Albania shkruajti:
Mirese ju gjeta ne kete forum

mireseerdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albania

avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   4/5/2009, 00:21

Faleminderit per mikepritjen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   4/5/2009, 00:28

mir se erdhe shqipe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   5/19/2009, 00:47

miresevini ne forumin tone ,
pershendes anetaret e fundit te rregjistruar ,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lepurushja-syjeshile

avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   5/25/2009, 22:38

un ,jam driona ,jam 19 vjece dhe studioj ne itali
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fano

avatar


MesazhTitulli: prezantohuni   7/15/2009, 04:59

pershendetje nga ilirida shkup ju pershendes te ghithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   7/15/2009, 19:39

fano shkruajti:
pershendetje nga ilirida shkup ju pershendes te ghithve

pershendetje fano, mireserdhe ne forumin tone, shpresoj te japesh idete e tuaja ne kete forum ,

Aldo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kristo ballauri

avatar


MesazhTitulli: Re: prezantohuni   10/15/2009, 18:01

Pershendetje te taneve!

Ne se kombi shqiptar ka rrojte ka kene vetem gjuha ajo qe ka bashkuar zemnat tona.
Dhe per kete i falemi te pareve tane qe e rujten kete gjuhe te lavduem te zotit dhe e percuellen deri me sot ku Shqipet mund te shqujn njani tjetrin midis mes miliarda njerzve.

Ju faleminderit dhe pa tjeter qe jem i lavdrum me qene Shqiptar!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: prezantohuni   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
prezantohuni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RREGULLORJA :: PREZANTIMI DHE PERSHENDETJE-
Kërce tek: