MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Himni kombetar shqiptar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Himni kombetar shqiptar   3/29/2009, 21:26

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Himni kombetar shqiptar   3/29/2009, 21:35

Hymni i Flamurit


Rreth flamurit te përbashkuar
me nje deshire dhe nje qellim
Të gjith atje duk' ju betuar
Të lidhim besën për shpëtim

Prej lufte vec ay largohet
Që është lindur tradhëtor
Kush është burrë nuk frikohet
po vdes,po vdes si një dëshmor!

Në dorë armët t'i mbajmë
Të mbrojmë atdhenë në cdo kënt,
Tëdrejtat tona ne s'i ndajmë;
Këtu armikët skanë vënt

Se zoti vetë e tha me gojë
Që kombet shuhen përmi dhe
Po Shqipëria do të rojë:
për të,për të luftojmë ne!

O flamur, flamur shënj' e shënjtë
Te ty betohemi këtu,
Për Shqipërin' atdhen' e shtrenjtë
Për nder edhe lavdimn' e tu.

Trim burrë quhet dhe nderohet
Atdheut kush i-u bë therror:
Për jet ay do të kujtohet
Mi dhet, mi dhet si një shenjtor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Himni kombetar shqiptar   5/2/2009, 01:11

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Himni kombetar shqiptar   5/30/2009, 13:06

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BABA

avatar


MesazhTitulli: Ju Pershendes me kete video :)   1/20/2010, 18:44