MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Rregullat e forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Rregullat e forumit   3/29/2009, 20:49

Rregullat e ketij forumi jane keto:
-Mos postoni foto,dokumenta qe nuk kane te bejne fare me shqiperine ose me temen(fotot me format afersisht 400x500)
-Mos perdorni fjalor banal
-Mos postoni shkrime qe nuk kane te bejne fare me temen perkatese
-Rregulloni profilin tuaj duke plotesuar te pakten datelindjen dhe vendin ku jetoni
-Nderroni gjuhen tek "Profili-preferencat-gjuha"
-nuk lejohet propaganda ose reklamime te padobishme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rregullat e forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RREGULLORJA :: RREGULLAT-
Kërce tek: