MIRESEVINI NE FORUMIN TONE,JENI TE LUTUR TE RREJISTROHENI NE FORUM DHE TE JIPNI MENDIMET DHE IDETE TUAJA PER KOMBIN TONE SHQIPTAR, FALEMINDERIT
ME RRESPEKT, ADMINISTRATORI 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Navigacion
 Portali
 Indeksi
 Lista e Anëtarëve
 Profili
 Pytësori
 Kërko
Kërko
 


 Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

Share | 
 

 Përshëndetje dhe urime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Përshëndetje dhe urime   3/29/2009, 20:07

Këtu mund të përshëndesni dhe uroni njëri-tjetrin, miq, të afërm, me raste festash apo gëzimesh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   3/29/2009, 20:08

pershendejtje te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   3/29/2009, 20:24

PERSHENDETJE ANETAREVE TE KETIJ FORUMI lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SHPETIMI

avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   3/29/2009, 22:35

urime te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   3/29/2009, 22:36

SHPETIMI shkruajti:
urime te gjithve

mireseerdhe o Shpetim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   3/29/2009, 22:37

SHPETIMI shkruajti:
urime te gjithve

pershendetje Shpetimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILDA

avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   4/5/2009, 12:57

PERSHENDETJE TE GJITH ANTAREVE TE KETIJ FORUMI DHE JU UROJ PER KETE NISEM QE KENI NDERMARR .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   4/5/2009, 13:12

faleminderit,
ckemi ilda mire ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILDA

avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   4/5/2009, 13:18

Matrix shkruajti:
faleminderit,
ckemi ilda mire ?

mir faleminderit ti si je ?flm qe bere te mundur krijimin e ketij forumi edhe ne ditet ne vijim uroj qe te bashkohen sa me shum Shqiptare!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   4/5/2009, 19:56

ILDA shkruajti:
PERSHENDETJE TE GJITH ANTAREVE TE KETIJ FORUMI DHE JU UROJ PER KETE NISEM QE KENI NDERMARR .


pershendetje ILDA dhe mir se erdhe ne forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ILDA

avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   4/5/2009, 20:00

Agroni shkruajti:
ILDA shkruajti:
PERSHENDETJE TE GJITH ANTAREVE TE KETIJ FORUMI DHE JU UROJ PER KETE NISEM QE KENI NDERMARR .


pershendetje ILDA dhe mir se erdhe ne forum

FALEMINDERIT AGRON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   4/5/2009, 20:08

KY FORUM MUNDESOHET NGA BASHKIMI KOMBETAR SHQIPTAR .SHPK

Very Happy Smile lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   5/3/2009, 15:01

pershendes te gjithe anetaret e forumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   6/9/2009, 18:34

pershendetje Matrix, Drijona dhe gjith anetarve te tjer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   6/9/2009, 19:11

ckemi Agron, si ke qen ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agroni
luftetar
luftetar
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   6/9/2009, 19:38

un hiq mu ka qen prish kompjuteri por ketej mir jo keq po andej nga ti?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   6/9/2009, 19:39

edhe knej shum mire, ecim perpara si me than , lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   10/6/2009, 13:18

mireseerdhe o bekim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Driniiiii

avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   11/21/2009, 20:00

Pershendetje per te gjithe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
BABA

avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   1/20/2010, 18:32

Pershendetje Tgjithve Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Matrix
oficer
oficer
avatar


MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   1/20/2010, 18:39

BABA shkruajti:
Pershendetje Tgjithve Wink

pershendetje ,mirese erdhe je anetari i 100 ,urime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Përshëndetje dhe urime   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Përshëndetje dhe urime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: RREGULLORJA :: PREZANTIMI DHE PERSHENDETJE-
Kërce tek: